DOLAR 32,2809 0.14%
EURO 34,9049 0.09%
ALTIN 2.425,610,18
BITCOIN 2182055-1,03%
Hatay
16°

AZ BULUTLU

03:39

İMSAK'A KALAN SÜRE

“AİLE AHLAKI VE ÇOCUKTA AHLAKİ GELİŞİM” KONULU VELİ EĞİTİMİ TAMAMLANDI
  • Hatay Avlu
  • Eğitim
  • “AİLE AHLAKI VE ÇOCUKTA AHLAKİ GELİŞİM” KONULU VELİ EĞİTİMİ TAMAMLANDI

“AİLE AHLAKI VE ÇOCUKTA AHLAKİ GELİŞİM” KONULU VELİ EĞİTİMİ TAMAMLANDI

ABONE OL
9 Nisan 2022 09:07
“AİLE AHLAKI VE ÇOCUKTA AHLAKİ GELİŞİM” KONULU VELİ EĞİTİMİ TAMAMLANDI
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Altınözü Kansu İlkokulu-Ortaokulu, okul-veli arasında iletişim ve iş birliğini güçlendirmek, çocukların eğitim ve gelişim süreçleriyle ilgili olarak velileri bilgilendirmek, sorumluluğunun bilincinde bireyler yetiştirilmesine katkı sağlamak amacıyla başlatılan, Hatay Veli Akademisi projesi kapsamında “Aile Ahlakı ve Çocukta Ahlaki Gelişim” konulu veli eğitimini tamamladı.

Altınözü Kansu İlkokulu-Ortaokulu Müdürü Onur Esmergil, gerçekleşen toplantının çocuklar için oldukça faydalı olacağını belirterek, “Hatay İl Milli Eğitim müdürü Sayın Mesut Çerko’nun himayelerinde başlatılan, Hatay Veli Akademisi projesi kapsamında ‘Aile Ahlakı ve Çocukta Ahlaki Gelişim’ konulu veli eğitimini tamamladık. Geleceğimizin teminatı saydığımız çocuklar için faydalı olduğunu düşündüğümüz ve fazlasıyla önemsediğimiz Hatay Veli Akademisi projesine yoğun katılım gösteren kıymetli velilerime teşekkürlerimi sunarım” dedi.

ESMERGİL: UZMANLARI OKULUMUZA DAVET EDECEĞİZ

Eğitim öncesi gerekli çalışmaların özenle gerçekleştiğinin altını çizen Müdür Esmergil, “Gönüllülük esaslı katılım sağlanan bu toplantı öncesi öğretmenlerimiz velilerimizi bizzat bilgilendirerek projeye katılımlarını sağlama noktasında gerekli çalışmaları yaptı. Bizler de sosyal medya üzerinden gerekli davetleri yaparak velilerimizi eğitime katılmaları noktasında çalışmalar yaptık. Eğitimler her ay iki eğitim olmak üzere Haziran ayına kadar devam edecek. Toplamda 6 eğitim yapmayı, ilerleyen eğitimlerde alanında uzman kişileri okulumuza davet etmeyi de planlıyoruz” dedi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r