DOLAR 33,1141 0.1%
EURO 36,0786 -0.25%
ALTIN 2.575,30-0,97
BITCOIN 2112866-1,51%
Hatay
25°

AÇIK

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

AK PARTİ KURMAYLARI MEMUR SEN AİLESİYLE BİR ARAYA GELDİ

AK PARTİ KURMAYLARI MEMUR SEN AİLESİYLE BİR ARAYA GELDİ

ABONE OL
8 Şubat 2022 09:07
AK PARTİ KURMAYLARI MEMUR SEN AİLESİYLE BİR ARAYA GELDİ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

 

AK Parti Hatay Teşkilatı, Hatay Memur Sen ailesiyle bir araya gelerek birlik ve beraberlik mesajı verdiler.

Kırıkhan’da düzenlenen istişare toplantısına, Ak Parti Hatay İl Başkanı Adem Yeşildal, Ak Parti Hatay Milletvekilleri Hüseyin Yayman ve Hüseyin Şanverdi, İskenderun, Kırıkhan, Antakya, Dörtyol belediye başkanları ve Memur Sen İl Başkanı İsmail Bayraktar ile Memur Sen il ve ilçe yöneticileri katıldı.

Memur Sen İl Başkanı İsmail Bayraktar toplantıda, sendikanın isteklerini ve görüşlerini belirten bir konuşma yaptı.

MİLLETVEKİLİ YAYMAN “ BİZİM SEVGİMİZ, BİZİM HİZMET ANLAYIŞIMIZ DEĞİŞMEZ”

Ak Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman toplantıda yaptığı konuşmada “ İnsan sevdiği ile beraber olmak ister. Biz Memur Sen ailesini çok seviyoruz ve değer veriyoruz. Sizlerle bir araya gelmemizin nedeni, sizleri dinlemek, sizlerin taleplerini, görüşlerinizi ve önerileriniz dinlemek için buradayız. Memur sen ailesini Türkiye’nin en büyük sivil toplum kuruluşudur. Biz biliyoruz ki gerçekten Hatay’da tüm ilçelerde Memur Sen Teşkilatı, Ak Parti Teşkilatı kadar çalışma azmi, gayreti ve hevesi ve dava şuuru içerisindedir. Dava şuuru çok önemlidir. Bu dava şuuru altında söz konusu vatan ise gerisi teferruattır diye çok önemli bir bilinç ve şuur vardır. Bütün samimiyetimizle, bütün duygularımızla Memur sen ailesinin yanındayız, biriz ve beraberiz” dedi.

Milletvekili Yayman, hayat pahalılığı konusunda ise “ Biz sorunları biliyoruz. Bu sorunlar aşmak için gerekeni yapacağız. Cumhurbaşkanımız her meselede olduğu gibi hayat pahalılığı konusunda da büyük bir seferberlik ve mücadele başlatmış durumdadır. Biz ülkemizi ve cumhurbaşkanımızı her şeye karşın seviyoruz. Bugün geldiğimiz noktada bir yalanı siyaset haline getiren anlayış diğer taraftan ülkem, vatanım, milletin anlayışın mücadelesini görmekteyiz. Türkiye’yi bu yalancıları, bu yalan siyasetine mahkum etmemek için, bu kazanımları kaybetmesi için 2023-2030 hedefine küresel bir ülke olarak girmesine ve büyük Türkiye davasına girmesi için insanı yaşatki devlet yaşasın ilelebat hakim kılmak için çalışacağız, daha çok birlikte olup, yol yürüyeceğiz. Seçim 2023 yılında olacaktır. Bu seçimde cumhur ittifakı adayı olan Recep Tayyip Erdoğanı bir kez daha başkan yapacağız. Gerçekten milletin umudu Ak partidir, milletin umudu Cumhur ittifakıdır, milletin umudu Recep Tayyip Erdoğan’dır. Bu umudu kaybetmemek, bu umudu söndürmemek ve bu milletin hayellerini Allahın izni için hayat geçirmek için bize düşen çalışmaktır. Mart Nisan aylarında ekonomideki bu çalkantı sona erecek ve Allah nasip ederse bu mutfaktaki ateş sönecektir.” dedi.

İL BAŞKANI YEŞİLDAL “ MEMUR SEN ÜSTLENDİĞİ MİSYON İLE FARKLI BİR SENDİKADIR”

Ak Parti İl Başkanı Adem Yeşildal ise yaptığı konuşma da “ Nasıl Ak parti siyaset partilerinden biri değilse Memur Sen de sendikalardan bir sendika değildir. Bizlerin siyasi parti olmanın yada sendikacı olmanın dışında ayrı birer misyonumuz var. Meselelere bakış açımız da diğer yapılardan farklılıklar vardır. Ayrı misyon, omuzlarımızda yüklüdür. Şunu açıkça ifade edebilirim, Türkiye’de 20 yıla yakındır yürüdüğümüz bu kutlu yolda bu mesafeleri alıp bu noktalara geldiysek başkanımın ifadesiyle toplumsal kazanımlar hak ettiysek, hak ve hukuk yolunda kazanımlar elde ettiysek, 2002 den bu yana bu yaptığımız kutlu yürüyüşümüzde önümüze konulan tuzakları bozduk, engelleri aşıp bu kutlu yürüyüşü bugünlere taşıdık ise Memur Sen ve bu misyonun temsilcilerinin çok büyük katkısı vardır. Ne zaman bu ülkede hukuk kanatılmak istendiğinde, demokrasi dışı unsurlar devreye sokulmak istendiğinde, ne zaman milletin önü kesilmek istendiğinde Memur Sen insiyatif aldı. Yollara düştü, eylemler yaptım, milli iradeye sahip çıktı. Bu nedenle diyorum ki, Memur Sen sendikalardan bir sendika değildir. Bundan sonraki yürüyüşümüzde, 2023 ve 2053 hedefimizde bu misyon ile yürüyemeye devam edeceğiz. 2023 hedefimiz ortadadır. Büyük ve güçlü Türkiye yürüyüşümüzü engellemek ve çelme takmak isteyenler ile bu yürüyüşü devam ettirmek isteyenler karşılıklı mücadele içindedir. Bu kutlu yürüyüşü engellemek isteyenlerin ellerinde çeşitli kartlar vardır. Terör, uluslararası baskı, anti demokratik girişimler, ekonomi kartı. Bunları birer birer tuzak kuranların elinden aldık. Şu anda yaşadığımız süreç, ekonomi kartı üzerinden bu milleti Ak Partiden uzaklaştırmak istiyorlar. Hükümet olarak imkanları zorlayarak 2 yıldır dünyada devam eden pandemi sürecini en doğru yöneten Türkiye oldu. Koca koca devletlerin sağlık sistemleri çöktü, dizlerinin üzerine kapandı. Türkiyenin sağlık alt yapısına güçlendirmek personel sayısını takviye etmekle bu sürece en doğru yöneten ülke oldu. Bu krizin ekonomi üzerindeki etkilerini doğru yöneterek aşıyoruz. Sabit ve dar gelirlilerin elini güçlendiriyoruz. Tedbirlerini alıyoruz. Bu süreci de hep beraber göğüsleyeceğiz. Çünkü Türkiye bu bölgede oyun kurmak istenlerin önündeki en büyük engeldir. Mazlumların yanında zalimlerin karşısındadır. Bu duruşumuzdan rahatsız olan ne kadar unsur var ise dışarıdaki ve içeride işbirlikçileri birbirine benzemez yapılar olmasına karşın yan yana durmaktadırlar. Bize düşen görev, bu süreci doğru yönetmek ve geleceğe emin adımlarla hep beraber yürümektir. Millet iradesini bugüne kadar ezdirmedik, ezdirmeyeceğiz.” dedi.

 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r