DOLAR 32,2125 0.02%
EURO 35,0204 0%
ALTIN 2.511,040,43
BITCOIN %
Hatay
16°

AÇIK

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

ARİAD ÜYELERİ KAHVALTIDA BULUŞTU

ARİAD ÜYELERİ KAHVALTIDA BULUŞTU

ABONE OL
1 Temmuz 2022 12:40
ARİAD ÜYELERİ KAHVALTIDA BULUŞTU
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Arsuz İş İnsanları Derneği (ARİAD) üyeleri arasında tanışma ve kaynaşma etkinlikleri çerçevesinde kahvaltı düzenledi.

Arsuz İş İnsanları Derneği’nin düzenlediği ‘Geleneksel Tanışma ve Dayanışma Kahvaltısı’ 26 Haziran Pazar günü Arsuz Yakomoz Kafe Restaurant!ta dernek başkanı, yönetim kurulu, üyeler ve ailelerin katılımı ile gerçekleşti. ARİAD Başkanı Adnan Ağır, üyeler arası iletişim ve diyalogu artırmak için kahvaltı organizasyonu düzenlediklerini söyledi.

Arsuz’da faaliyet gösteren Arsuz İş İnsanları Derneği tarafından düzenlenen kahvaltılı buluşmada birlik ve beraberlik mesajları verildi.

‘DİYALOG VE İLETİŞİMİ ÖNEMSİYORUZ’

Düzenlenen kahvaltıda bir konuşma gerçekleştiren Başkan Ağır; “ARİAD ailesi olarak kendi içimizde diyalog ve iletişimi çok önemsiyoruz. Bu çerçevede yaptığımız tüm etkinlikler üyelerimizin birbirini daha iyi tanımasına, kaynaşmasına ve uzun vadede birlikte iş yapma kültürünün oluşmasına vesile oluyor. Şehrimizin ekonomik gelişimini hızlı ve sürekli kılma adına projeler geliştirmeyi, şehirdeki dinamikleri harekete geçirmeyi ve diğer tüm STK’larla işbirliği halinde olarak tam bir dayanışma örneği sergilemeyi arzu etmekteyiz.

‘HER KONUDA FİKİR VE PROJE ÜRETİYORUZ’

Bir sivil toplum kuruluşu olarak, Demokrasiye bağlı, Atatürk ilke ve inkilaplarının ışığında çağdaş bir anlayışla dürüst, işinde başarılı, ahlaklı iş insanlarını bir çatı altında toplayarak tanışma ve kaynaşmayı sağlamak, mesleki konularda bilgi alışverişi yapmak, üyelerinin ilgili olduğu özel ve resmi kuruluşlarla ilişkilerini geliştirmek, derneğin faaliyet alanlarına giren konularda kamuoyunu bilgilendirmek, ekonomik, kültürel ve sosyal konularda fikirler ve projeler üretmek derneğimizin en temel görevleridir. Bugünkü kahvaltımızda mevcut ve yeni üyelerimizle gelişime ve değişime açık bir organizasyon yapımızla sektörel farklılıkları da gözeterek yeniden organize olmak niyet ve gayretinde olduğumuzun bilinmesini isterim. Yeni üyelerimizin ARİAD’ ımızın varolan gücüne güç katacağını ve daha da güçlenerek yolumuza devam edeceğimize inanıyorum.

EĞİTİME DESTEK AMAÇLI ‘MANUŞ BABA’ KONSERİ

Derneğimizin sosyal sorumluluk projeleri kapsamında her yıl geleneksel olarak düzenlediği Eğitime Destek Konserleri hız kesmeden devam ediyor.

Bu yıl ki eğitime destek amaçlı düzenleyeceğimiz konserde Manuş Baba 20 Ağustos 2022 Cumartesi günü Arsuz MiraBar’da sahne alacak. Üyelerimizi ve Eğitim gönüllerimizi konserimizde aramızda görmekten mutluluk duyarız. ‘Sen Ben Yok, Biz Varız’ İlkesiyle hareket edip gençlerimizin geleceğine yön verme arzusuyla çalışmalarımıza devam edeceğiz” diye konuştu.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r