DOLAR 33,1130 0.1%
EURO 36,1064 -0.18%
ALTIN 2.568,66-1,23
BITCOIN 2107906-1,59%
Hatay
25°

AÇIK

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

AV.SERHAT TABANCA; “2023, GÜÇLENDİRİLMİŞ PARLAMENTER SİSTEMİNİN YILI OLACAKTIR.!”
  • Hatay Avlu
  • Gündem
  • AV.SERHAT TABANCA; “2023, GÜÇLENDİRİLMİŞ PARLAMENTER SİSTEMİNİN YILI OLACAKTIR.!”

AV.SERHAT TABANCA; “2023, GÜÇLENDİRİLMİŞ PARLAMENTER SİSTEMİNİN YILI OLACAKTIR.!”

ABONE OL
30 Aralık 2022 15:31
AV.SERHAT TABANCA; “2023, GÜÇLENDİRİLMİŞ PARLAMENTER SİSTEMİNİN YILI OLACAKTIR.!”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

AV.SERHAT TABANCA; “2023, GÜÇLENDİRİLMİŞ PARLAMENTER SİSTEMİNİN YILI OLACAKTIR.!

Hatay’ın muhasır medeniyetler seviyesine ulaşmada ki yeni umudu olan Hatay halkının göz bebeği, taraflı tarafsız toplumun her kesimi tarafından sevilip saygı duyulan, adil, güvenli davranışları ile takdir toplayan, Hatay siyasetinin olmazsa olmazlarından biri haline gelen İYİ Partinin Hatay’da ki toparlayıcı ve birleştirici gücü Av. Serhat Tabanca yeni yıl dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.

AV. SERHAT TABANCA Mesajında; “Aziz Milletim, değerli hemşerilerim. Tarihi şanla, şerefle dolu necip milletim 100 yıldır acısıyla, tatlısıyla yeni yıllar kutladı. Ama 2023 Yılı bir başka. Cumhuriyetimizin 100. Yılını içinde barındıracak olan bir yıl olması dolayısıyla tarihi bir önem taşımaktadır.

Bir başka tarihi önemi ise; “2023 Yılının, Devletin sahipliğinin tekrardan milletin olacağı bir yılın başlangıcı olmasıdır.

Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in de buyurduğu üzere;

“Cumhuriyet bugün değil yarını inşa eden vizyoner bir anlayıştır. Türk modernleşmesinin tarihi sınavlarla, acılarla, zaferlerle örülüdür. Cumhuriyetimiz sadece siyasal bir reform sürecinin değil, esaslı bir anlayış değişiminin önünü açmıştır. Bu anlayış bir kişinin otoritesine ve keyfine göre değil, aklın ve bilimin ışığında yürümeyi benimseyen anlayıştır. Eşit ve şerefli bir yaşamı herkes için mümkün kılan Cumhuriyet, hürriyet yolundaki kanatlarımızdır. Cumhuriyetimizin 100 yıla uzanan modernleşme yolculuğunda hızla geriye gidiyoruz.

2023 Yılında; “Güçlendirilmiş Parlamenter Sisteme” geçtiğimizde milletimize sunduğumuz en büyük proje Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılını onun şanına uygun şekilde yaşatmak olacaktır. Her birimiz için haysiyetli bir hayatın mümkün olduğu güçlü bir Türkiye’ye kavuşacağız. Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılında istibdat yasalarını değil hürriyeti konuşacağız.” Sözleri, Ülke geleceğimizin aydınlık yarınları ancak ve ancak İYİ Parti ve cesur dava arkadaşlarımızla teminat altına alınıp vücut bulacaktır.

Ülke geleceğimizin daha nice yüz yıllara sağlam temellerin atılması için her bir bireyimizin 2023 yılında ki tarihi fırsatı çok İYİ değerlendirmesi gerekmektedir. Aksi halde ne bu topraklar için canlarını verip kanlarını döken atalarımıza ne de gelecek nesillere hesabını veremeyiz.

Aziz Milletimizin ve Hatay’lı hemşerilerimizin, Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılında tarih yazıp “İYİ” kararı net bir şekilde vererek gelecek nesillerimize sağlam bir temel oluşturacağından şek ve şüphem yoktur.

Tekrardan; “2023 Yılının, Devletin sahipliğinin tekrardan milletin olacağı bir yılın başlangıcı olması dileklerimle aziz milletimizin ve Hatay’lı hemşerilerimizin yeni yılını en kalbi duygularımla kutlar, yeni yılın ülkemize, milletimize ve Hatay’ımıza, sağlık, huzur, mutluluk, bolluk ve bereket getirmesini dilerim.” Dedi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r