DOLAR 32,5038 0.08%
EURO 34,7826 -0.12%
ALTIN 2.496,260,50
BITCOIN 21145882,33%
Hatay
°

04:36

İMSAK'A KALAN SÜRE

Yayın İlkeleri

Üyelerimize ve kullanıcılarımıza, mümkün olan en iyi kalitede, özgün, yaratıcı, güvenilir ve saygın bir içerik ile hizmet ederiz. Yayın ilkelerimiz ekibimizin, üye ve kullanıcılarımıza verdiği taahhüt niteliğindedir.

 

Sorumluluk

Doğru yönlendiren, gerçekçi ve tarafsız yayıncılık esas alınır. Bilgi ve dikkat eksikliğinden kaynaklanan hataların hızlıca düzeltilmesi birinci önceliktir. Herkesin cevap ve tekzip hakkına saygı gösteririz. Başka kaynaklardan alınan, derlenen bilgileri ve içerikleri kaynak belirtilmeksizin yayınlamayız.

 

Toplumsal Değerlere Uyum

İçeriklerimizde hiç kimseyi; ırkı, cinsiyeti, yaşı, siyasi görüşleri, sosyal düzeyi, toplum görüşü, cinsel yönelimi ve dini inançları açısından rencide etmemeye, zarar vermemeye özen gösteririz. Gerçek kişileri ve/veya tüzel kişileri aşağılayan, küçük düşüren, iftira içeren ifadelere yer vermeyiz. Toplumun tüm değerlerine ve aile yapısına zarar verecek yayınlardan kaçınırız.

 

Kişilik Hakları

Tüm içeriklerimizin ve hizmetlerimizin insan onuruna ve temel insan haklarına saygılı olmasına hassasiyet gösteririz. Özel yaşamın gizliliğine saygı duyar ve ihlal etmeyiz. İzin almadan kimsenin kişisel bilgilerini, fotoğraflarını, videolarını yayınlamayız.

 

Adalet

İçeriklerimizi, hizmetlerimizi farklı bakış açılarını göz önünde bulundurarak üretmeye özen gösteririz. Objektif, adaletli davranmaya çalışırız. Bireylerin kendilerini ifade etmesine olanak tanır, farklı düşüncelerin fikir çeşitliliğini zenginlik olarak kabul ederiz.